Epic Games tarafından verilecek 2 yeni oyun daha açıklandı!

Epic fantastik oyunları bedavaya vermeye devam ediyor.

Fez şu anda Epic Games Store‘da 29 Ağustos’a kadar ücretsiz. Bundan sonra hem Celeste hem de Inside 5 Eylül’e kadar ücretsiz olacak.

Ocak 2018’de Celeste GameSpot için Oscar Dayus tarafından gözden geçirildi ve çivi gibi sert ancak inanılmaz derecede yürek alan bir platformcuya 9/10’lik puan verdi.

Epic Games Celeste

Celeste de ücretsiz DLC de var, ancak yaratıcısı Matt Thorson sayısız gecikmeden sonra çıkış tarihini duyurmakta halen isteksiz. Yeni içerik, yeni öğeler ve mekanikler içeren oyun sürekli bölüm oluşturan 100’ün üzerinde yeni seviye ve oyunun mevcut en zor seviyelerinden daha zor olan göz korkutucu bir zorluk içerecek.

Bu arada Inside, 2016’da tekrar gözden geçiren Alex Newhouse’dan 8/10 aldı.

Epic Games Inside

2010’dan itibaren ürkütücü bir bulmaca-platform oyunu olan Playdead’s Limbo, Epic Games Store’da da bedava oldu. Eğer bu Danimarkalı stüdyosundan olan oyunu çok beğenirseniz, Inside, hafızanız için fantastik biten bir devam niteliğinde oyun olacaktır.

Epic kısa süre önce Epic Games Store’da yeni değişiklikler ve geliştirmeler yaptı. Şirket ayrıca, Star Wars’un eski kurucuları: Rogue Squadron’un eski kurucuları Factor 5’in liderleri tarafından Almanya’da yeni bir geliştirme stüdyosu açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Epic Games Bedava Oyun Epic Games tarafından verilecek 2 yeni oyun daha açıklandı! için yorumda bulun

    Epic Games tarafından verilecek 2 yeni oyun daha açıklandı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Epic Games tarafından verilecek 2 yeni oyun daha açıklandı! için ilk yorumu yapabilirsin.