Konami’nin “eFootball PES 2020” adlı mobil sürümü Ekim ayında geliyor

Güncelleme daha ince ayarlı bir top sistemi ve Finesse Dribble’i içeriyor.

PES hayranları, eFootball PES 2020‘nin merakla beklenen mobil sürümü için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Konami, en son mobil güncellemenin Ekim ayında piyasaya sürüleceğini ve PC için önceden açıklanan özelliklerin çoğunu taşıyacağını duyurdu. Konsol versiyonları özellikle yetenekli oyuncular, rakiplerini geride bırakmana izin veren gelişmiş bir teknik olan Finesse Dribble’ı kullanabilecekler.

PES 2020 ile Konami, FC Barcelona ve Arsenal ile ortaklığını yeniledi. Oyun ayrıca sadece Manchester United, Alman şampiyonlar FC Bayern München ve İtalyan şampiyonlar Juventus gibi takımları da içerecek. Konami ayrıca PES 2020’nin daha hassas bir şekilde ayarlanmış bir top sistemi ve daha gerçekçi bir savunma AI davranışı içereceğini vaat ediyor.

Rekabetçi oyuncular Aralık ayında yeni Matchday çevrimiçi modunun piyasaya sürülmesini dört gözle bekleyebilirler. PES 2020, her hafta önemli bir maç veya derbi oyunu seçecek ve bu sayede oyuncular bir takım seçip ödüller kazanma şansı için yarışabilecek.

Futbol oyunlarına gelince, Pro Evolution Soccer satışlara kadar FIFA‘nın gerisinde kalıyor. Ancak PES franchise, EA Sports ağırlığından çok daha üstün olduğu konusunda ısrar eden özel bir hayran kitlesine sahip. PES oyununun FIFA ile karşılaştırıldığında zaman zaman daha gerçekçi olduğunu bile hissettik. Yine de bazıları, Konami’nin geçen yıl rakiplerine karşı UEFA Şampiyonlar Ligi lisans haklarını kaybetmesinin franchise geleceği için bir darbe olduğunu düşünüyor. En son mobil güncelleme eleştirilerin yanlış olduğunu kanıtlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. pes2020 mobil Konami’nin “eFootball PES 2020” adlı mobil sürümü Ekim ayında geliyor için yorumda bulun

    Konami’nin “eFootball PES 2020” adlı mobil sürümü Ekim ayında geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Konami’nin “eFootball PES 2020” adlı mobil sürümü Ekim ayında geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.