Bir Breaking Bad filmi El Camino, İlk Fragmanı Yayınlandı!

Walter White’ın filmde görünüp görünmediği belirsizliğini koruyor.

AMC’nin hikayesine devam eden ve eleştirel beğeni toplayan bir drama dizisi Breaking Bad, El Camino adlı film ile devam ediyor. Netflix‘te “El Camino: A Breaking Bad Movie” filminin açıklama kısmında “Kaçak Jesse Pinkman (Aaron Paul) esirlerinden, yasalarından ve geçmişinden kaçıyor.” açıklamasını okuyorduk. [Güncelleme] El Camino için fragman piyasaya sürüldü ve Jesse hakkında konuşan bir karaktere sahip. Görünüşe göre kaçan ve kaçmaya devam eden kişi, aşçı arayan insanlar tarafından sorguya çekiliyor gibi görünüyor. İlk El Camino fragmanını aşağından izleyebilir ve posteri görebilirsiniz.

Yayımlananlara göre Breaking Bad yaratıcısı Vince Gilligan, filmi yazıp yönetiyor. New York Times, Netflix’in 26 Ağustos‘ta Breaking Bad filmini resmi olarak yayınlayacağını ve daha sonra 11 Ekim‘de yayınlanabileceğini bildirdi. Yayıncı, AMC’nin filmi daha sonraki bir tarihte yayınlayacağını da belirtti.

Breaking Bad yapımcıları neler diyor?

Aaron Paul bir röportajda “Bu, istediğimi fark etmediğim bir Breaking Bad bölümüydü.” dedi. “Artık ona sahip olduğum için ve orada gördüğüm için çok mutluyum. Hepimiz için zor ve duygusal bir deneyimdi ve final gerçekleştiğinde hepimiz bir araya geldik ve sarıldık ve onları sevdiğimi söyledim.”

Paul’a göre, Gilligan yaklaşık iki yıl önce onunla temasa geçti ve Jesse’i geri getirme fikrini sundu. Elbette, Paul kabul etti ve hayranları hikayenin devam edeceğini öğrendiğinde kaçınılmaz olarak ortaya çıkacak olan şüpheciliği ele alarak, El Camino için senaryoyu okurken kendi şüphelerini bir yana bırakıldığını söyledi.

“30, 60 saniye boyunca iyi konuşamadım” dedi. “Düşüncelerimde kayboldum. Adamı oynayan adam olarak, Vince beni bu yolculuğa çıkarmak istediği için çok mutlu oldum.” Bryan Cranston’ın Walter White olarak görünüp görünmeyeceğini sordu, “diyebileceğim tek şey, insanların gördükleriyle gerçekten mutlu olacağını düşünüyorum.” dedi.

Breaking Bad, bir aşçı olan Jesse Pinkman ve fen bilgisi öğretmeni-ortağı eşi Walter White arasındaki işlevsel olmayan ilişkiyi izledi. Bu gösteri Eylül 2013’te sona erdi ve çoğunlukla, güçlü bir finali olduğu kabul edildi. Doğal olarak, insanlar bir film için onu geri getirmenin, dizinin ne kadar iyi sonuçlandığına bakılmaksızın doğru hareket olup olmadığını merak edeceklerdir. Görünüşe göre Ekim ayında öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. El Camino Bir Breaking Bad filmi El Camino, İlk Fragmanı Yayınlandı! için yorumda bulun

    Bir Breaking Bad filmi El Camino, İlk Fragmanı Yayınlandı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bir Breaking Bad filmi El Camino, İlk Fragmanı Yayınlandı! için ilk yorumu yapabilirsin.