Valve, yeni Dota 2 kahramanlarını tanıttı

Valve, Dota 2 de kurabiye pişiren ve av tüfeği olan bir büyük anne de dahil olmak üzere 2 yeni hero tanıttı. Bu iki hero; Snapfire ve Void Spirit.

Valve, yeni iki kahramanın Dota 2‘ye geleceğini müjdeledi. Kertenkele süren, kurabiyeleri fırlatan ve dev bir av tüfeği olan Snapfire ve dördüncü ruh kardeşi Void Spirit.

Her ikisi de, OG Dota’nın ikinci yıldaki yarışmayı arka arkaya kazanarak şimdiye kadarki en büyük spor ödülünü aldığı The International 2019’da tanıtıldı. Snapfire ve Void Spirit, sonbaharda / sonbaharda bir noktada Dota 2’ye gelecek ve ayrıca Void Spirit de Dota Underlords‘a geliyor.

Snapfire çok daha ilginç: onun yeteneklerini tam olarak bilmiyoruz, ancak aşağıdaki fragmanda, onun pişirdiği kurabiyeleri görebilir ve muhtemelen o kurabiyeler şifa için işe yaracak. Monte edilmiş bir makineli tüfekle bir kertenkele üzerinde gidiyor ve ateşlemek için ağır bir av tüfeği taşıyor. Yeni heroların fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Hero Snapfire

Void Spirit, ruh kardeşidir ve fragmanı nasıl oynayabileceği konusunda daha az şey gösteriyor. Ortalıkta görünen iki taraflı bir enerji kılıcı taşıyor ve aşağıdaki videoda bir teleport kullanıyor.

Yeni Hero Void Spirit

Her ikisi de henüz kesin bir çıkış tarihi olmayan The Outlanders güncellemesinin bir parçası olarak Dota 2’ye gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Dota 2 Yeni Hero Valve, yeni Dota 2 kahramanlarını tanıttı için yorumda bulun

    Valve, yeni Dota 2 kahramanlarını tanıttı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Valve, yeni Dota 2 kahramanlarını tanıttı için ilk yorumu yapabilirsin.